KANDYDAT NA MENEDŻERA / MENEDŻER

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w Katowicach, prowadzimy stałą rekrutację na poniższe stanowiska. Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez link „wyślij aplikację” znajdujący się przy każdej ofercie.
W przypadku problemów z wysłaniem aplikacji, prosimy o bezpośrednie przesyłanie jej na adres: f.wnuk@nikelman.pl. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Miejsce pracy: Katowice

Co oferujemy?

W związku z działalnością w rozwijającej się branży, poszukujemy ambitnych osób mających potencjał, aby docelowo zostać samodzielnymi menedżerami.
Przez menedżerów rozumiemy osoby, które docelowo będą skutecznie zarządzać dowolnym fragmentem firmy. Osoby, które nie boją się podjąć wyzwania, aby poznać nowe obszary działania firmy oraz sprawić, by zaczęły one poprawnie funkcjonować.
Nasza Firma daje realną szansę kariery w prawdziwym zarządzaniu. Jest to oferta, która na zwykłym rynku pracy dla młodych osób, dostępna jest dopiero po wielu latach pracy.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, dla których bycie menedżerem to pasja, a nie po prostu praca, do której trzeba codziennie wstawać tylko po to, aby przeżyć.
Osób, które będą potrafiły odkryć co nie działa (lub działa nie tak jak powinno), zaproponować rozwiązanie oraz je wdrożyć. Do tego niezbędna jest otwartość, dociekliwość, a przede wszystkim konsekwencja i upór w działaniu.
Ciebie, jeżeli jesteś gotowy/a do stania się menedżerem ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Kogo nie szukamy?

Nie szukamy osób, które nie są gotowe na ciągłe podnoszenie swoich umiejętności w różnych, często skrajnych dziedzinach.
Nie szukamy osób, które w przypadku niepowodzeń nie potrafią wyciągnąć z nich konstruktywnych wniosków.
Nie szukamy osób, które nie są gotowe na presję, odpowiedzialność za swoje wyniki oraz radzenie sobie w trudnych sytuacjach – czyli z tym, z czym menedżer codziennie musi stawiać czoła.

Zapraszamy

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem serwisu. Nie rozpatrujemy niekompletnych aplikacji – jeśli nie postarałeś/łaś się teraz, to jaką mamy gwarancję, że to się później zmieni?
Jeżeli przekonasz nas do swojej kandydatury, to z pewnością skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy na spotkanie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub pokrewnych
  • duża swoboda w obsłudze komputera i sprzętu biurowego
  • otwartość na stosowanie technologii informatycznych wspierających pracę Menedżera oraz Pracowników
  • prawo jazdy kategorii B (wraz z praktycznym doświadczeniem)

WYŚLIJ APLIKACJĘ

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że rekrutację w imieniu CNC Express Sp. z o.o. realizuje firma Inwestman Sp. z o.o. Sp.k.